Zerwij sobie bukiet na Wielkanoc

Zerwij sobie bukiet na Wielkanoc

To byłby kolejny rok, kiedy tysiące narcyzów cieszyłyby jedynie oczy nasze i sąsiadów. Dlatego ogłaszamy akcję „Zerwij sobie bukiet na Wielkanoc”. Zabierzcie ze sobą dary wiosny do swoich domów.

Kiedy?

Piątek i sobota przed świętami (15-16.04.2022r.).

Jeśli jesteście zainteresowani zerwaniem kwiatów na handel, jest możliwość indywidualnego umówienia się w tygodniu (11-16.04.22). Wtedy prosimy o telefon +48886056086.

Gdzie?

Andrychów, Lustro Gai – Permakulturowy Ogród Rodzinny (dokładny adres podamy osobom, które zapiszą się na wydarzenie przez e-mail albo na FB).

Zapisz się na wydarzenie!

[newsletter_form type=”minimal”]

Po co taka akcja?

Wiele lat temu, obok miejsca, gdzie obecnie tworzymy ogród Lustro Gai, działało prężne ogrodnictwo. Trzy szklarnie pełne pięknych, wiosennych narcyzów w kilku odmianach to pozostałość po świetnych czasach.

Obecnie dziadek naszych dzieci nie ma już siły handlować kwiatami. „Lata poleciały, zdrowie już nie to.” Kwiaty co roku kwitną, my uzbieramy dla siebie co najwyżej kilka bukietów, a cała reszta przekwita i „idzie spać” pod ziemię.

W tym roku chcemy, aby kwietne dary wiosennej Gai cieszyły też Wasze oczy i udekorowały wiele wielkanocnych stołów.

Pomoc dla dziadka i nauka dla wnuków

W piątek i sobotę przed świętami nasze edukowane domowo dzieci wystawią na pole stolik i chętnie pouczą się matmy 😁. Jeśli macie ochotę nazbierać dla siebie dowolną ilość narcyzów🏵️🏵️🏵️ i zapłacić za nie od serca, ile uważacie za stosowne, to ZAPRASZAMY!💚❤️💚❤️💚❤️

W przypadku zbioru na handel ustalimy jakąś uczciwą cenę za sztukę.

Przy okazji bardzo będziemy radzi Was poznać, porozmawiać, opowiedzieć o naszych założeniach i planach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *